4 اپلیکیشن برای کاهش وزن

0

امروزه اغلب تلفن‌های هوشمند سنسورهایی دارند که می‌توانند حرکات و فعالیت‌های شما را ثبت کنند. دوربین این تلفن‌ها می‌تواند بارکُدِ مواد غذایی را اسکن کرده و ثبت کند. حتی می‌توانید تلفن‌تان را به تلویزیون متصل کرده و تمرین‌های ورزشی خود را بر روی صفحۀ نمایش بزرگ تلویزیون دنبال کنید. در این مطلب 4 اپلیکیشن برای کاهش وزن را معرفی می‌کنیم که می‌توانند در روند سوزاندن چربی و لاغر کردن به شما کمک شایانی کنند.

Lose it

دانلود از گوگل‌پلی و اپ‌استور

Lose it یک اپِ رایگان است که برای تلفن‌های آیفون و اندروید در دسترس می‌باشد. این اپ به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر به اهداف خود در زمینۀ کاهش وزن دست یابید.

این اپلیکیشن به داده‌های تایید‌شدۀ غذاهای مختلف دسترسی دارد و به شما کمک می‌کند تا کالری‌های مصرفی خود در طول روز را ثبت کرده و غذاهای مصرفی خود را زیر نظر داشته باشید. این موارد باعث شده‌اند تا Lose it در صدر جدول 4 اپلیکیشن برای کاهش وزن قرار بگیرد.

اپلیکیشن برای کاهش وزنMyFitnessPal

دانلود از گوگل‌پلی و اپ‌استور

یک اپ محبوب که به شما اجازه می‌دهد تا غذاهای دریافتی، تمرین‌ها و تحرکات خود در طول روز را ثبت کرده و زیر نظر داشته باشید. این اپ متعلق به شرکت مشهور Under Armour است.

MyFitnessPal به داده‌های میلیون‌ها غذا و آیتم‌های مختلف دسترسی دارد و این امکان را فراهم می‌کند تا غذای خود را از طریق تلفن آیفون یا اندروید در این اپ ثبت کنید. این اپ برای تلفن‌های ویندوز فون و بلک‌بری نیز در دسترس می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

اپلیکیشن برای کاهش وزن8fit Workouts & Meal Planner

دانلود از گوگل‌پلی و اپ‌استور

8fit یک اپ جامع است که برای رسیدن به اهداف‌تان برای کاهش وزن، یافتن زمانِ مناسب برای ورزش، یافتن غذاهای مناسب و… کمک می‌کند. برنامه‌های تمرینی این اپ به طور 100 درصد قابل شخصی‌سازی هستند و می‌توانید آنها را با توجه به اهداف و سطح تناسب اندام‌تان تنظیم کنید تا سریع‌تر به موفقیت دست یابید. تمام تمرینات موجود در این اپ به طوری طراحی شده‌اند که بتوانید آنها را در هر مکانی و بدون نیاز به تجهیزات خاصی انجام دهید.

8fit در ابتدا رایگان بوده و شامل تمرینات محدودی است. اما اگر به طور سالانه عضو ویژۀ آن شوید (هر ماه 5 دلار حق عضویت)، می‌توانید تمام تمرینات این اپ را باز کرده و به طور نامحدود از آنها استفاده کنید.

Sweatcoin

دانلود از گوگل‌پلی و اپ‌استور

این اپ برای لاغری شدن و کاهش وزن به شما پول می‌دهد! تنها کافیست این اپ را نصب کرده و شروع به راه رفتن کنید. شاید بتوان گفت که این اپلیکیشن یک از بهترین روش‌ها برای افزایش انگیزه برای کاهش وزن باشد.

فراموش نکنید که راه رفتن تنها در فضای بیرون از خانه قابل قبول است. اگر داخل خانه یا باشگاه راه بروید، فعالیت‌تان ثبت نمی‌شود.

با Sweatcoin می‌توانید برای هر 1000 قدم 1 واحد پول Sweatcoin بدست آورید که در واقع نوعی پول مجازی است. با استفاده از این پول می‌توانید خدمات و سرویس‌های اینترنتی دیگری مانند عضویت در اپِ Calm را خریداری کنید.

این 4 اپلیکیشن برای کاهش وزن را بر روی تلفن‌هایتان نصب کنید و با کمک آنها سریع‌ و هوشمندانه لاغر شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.