بهترین بازی های موبایل برای کودکان

0

تلفن‌های همراه هوشمند معمولا برای کودکان ساخته نمی‌شوند، اما این پلتفرم به سرعت در حال رشد بوده و به دستگاهی بسیار خوب برای سرگرمی کودکان تبدیل شده است. در این مطلب نگاهی به بهترین بازی های موبایل و اندروید برای کودکان خواهیم داشت که ارزش آموزشی نیز دارند. فراموش نکنید که دوران کودکی از 3 تا 12 سال به طول می‌انجامد؛ برخی از بازی‌های معرفی شده در این مطلب ممکن است برای کودکان کم سن‌وسال سخت بوده و یا برخی برای کودکان بالغ آسان باشند. با توجه به توضیحات هر بازی، بهترین گزینه را برای کودک‌تان انتخاب کنید.

Bubadu

قیمت: رایگان

دانلود از گوگل‌پلی

بوبادو یک استدیوی توسعه‌دهنده می‌باشد که ده‌ها بازی برای کودکان تولید کرده است. اگرچه تمام این بازی‌ها «فوق‌العاده» نیستند، اما تعداد بسیاری از آنها ارزش امتحان کردن را دارند. بازی‌های این استدیو همیشه ارزش آموزشی نداشته، اما اغلب سرگرم‌کننده هستند و شامل بازی‌هایی‌اند که به کودک اجازه می‌دهد تا در نقش پزشک یا دندانپزشک بازی کرده و یا کیک و ساختمان درست کند. اغلب این بازی‌ها رایگان هستند و در برخی موارد حاوی گزینه‌های ارزانِ «خرید درون‌برنامه‌ای» می‌باشند.

Duck Duck Moose games

قیمت: رایگان

دانلود از گوگل‌پلی

Duck Duck Moose یک استدیو توسعه‌دهنده است که تخصصش مربوط به بازی های موبایل برای کودکان می‌باشد. این بازی‌ها شامل ساختمان‌سازی، یادگیری ریاضی، ماجراجویی، بازی بینگو و… هستند. بازی‌های این استدیو معمولا برای کودکان کم‌سن‌وسال مناسب بوده و شامل ایده‌های ساده و شخصیت‌های حیوانی بامزه‌اند. مکانیکِ این بازی‌ها پیچیده نیست و کودک شما نحوۀ بازی کردن با آنها را سریعا یاد می‌گیرد.

The Endless kids games

قیمت: رایگان/ تا 28.99 دلار

بیشتر بخوانید:

دانلود از گوگل‌پلی

The Endless games در واقع مجموعه‌ای از بازی های موبایل کودکانه است. در این مجموعه بازی‌ها و آموزش‌هایی نظیر آموزش الفبا، خواندن، اعداد، بازی با کلمات و یادگیری اسپانیایی وجود دارد. بازی‌های این مجموعه نسبتا آسان بوده و همچنین ارزش آموزشی خوبی دارند. نسخه‌های رایگان بازی‌ها حاوی محتوای کمتری بوده و برای آزاد کردن تمام امکانات باید بازی‌ها را خریداری کنید.

Explorium: Ocean و Explorium: Space

قیمت: رایگان/ 4.50 دلار برای هرکدام

دانلود از گوگل‌پلی

Explorium: Ocean و Explorium: Space هر دو از بازی های موبایل بسیار خوب برای کودکان هستند. این بازی‌ها به کودکان اجازه می‌دهند تا اعماق اقیانوس و شگفتی‌های فضا را کاوش کنند و برخی از دانستنی‌ها و حقایق مربوط به آنها را یاد بگیرند. مکانیکِ این دو بازی آسان بوده، گرافیکِ جالبی داشته و همچنین بسیار آموزنده هستند. نسخۀ رایگان این بازی‌ها به اندازه‌ای محتوا دارد که با انجام آنها میزان علاقۀ کودکتان به بازی‌ها را متوجه شوید. نسخۀ کامل برای هر کدام 4.50 دلار قیمت دارد.

بازی های موبایل

Intellijoy

قیمت: متغیر/تا 32.99 دلار

دانلود از گوگل‌پلی

Intellijoy یک توسعه‌دهنده در گوگل‌پلی است که در تولید بازی های موبایل مخصوص کودکان فعالیت و تخصص دارد. بازی‌های این استدیو عناوین ساده‌ای دارند؛ به طور مثال «وصل کردن نقطه‌ها»، «لغات الفبا»، در کنار بازی‌های تفریحی مانند «نقاشی کودکان» و «پازل برای پیش‌دبستانی‌ها». اغلب بازی‌ها و اپلیکیشن‌های این استدیو برای کودکان عالی بوده و همچنین والدین از آنها رضایت دارند. می‌توانید بازی‌های این استدیو را به طور جداگانه خریداری کرده و یا اپلیکیشن کامل آنها که شامل تمام بازی‌هایشان است را با قیمت 32.99 دلار خریداری کنید. فراموش نکنید که در صورت خرید بازی‌ها به طور جداگانه، قیمت آنها بیشتر از 32 دلار خواهد شد. اگر نمی‌خواهید پولی خرج کنید، تقریبا تمام این بازی‌ها حاوی نسخۀ رایگان نیز هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.