مرور رده

آشپزی

آشپزی بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان است. همۀ ما در مراحل مختلفی از زندگی خود آشـپزی کرده‌ و غذاهای مختلفی را آماده کرده‌ایم. ما در این بخش بر روی مفهومِ «آشپزی سالم» تمرکز کرده‌ایم؛ یعنی دستورهای پخت‌وپزی را ارائه می‌کنیم که حاوی مواد غذایی مفید و مغذی بوده و مصرف آن‌ها باعث افزایش سطح سلامتی انسان می‌شود.

هوس پیتزا و همبرگر کرده‌اید و غذاهای خسته‌کنندۀ به‌اصطلاح «سالم» دلتان را زده‌اند؟ اصلاً نگران نباشید؛ در بخش آشـپزی تمام تلاش ما بر این است که دستورهای پخت‌وپزی را با شما به اشتراک بگذاریم که علاوه بر سالم بودن، فوق‌العاده خوشمزه و لذیذ هستند. در میان این دستورهای غذایی، حتماً طرز تهیۀ پیتزا و همبرگر سالم هم جای داده شده‌اند.

اگر دستورهای غذایی خاص و جالبی دارید که ابداعی خودتان هستند، آن‌ها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید؛ ما بعد از بررسی آن‌ها را با اسم خودتان در بخش آشپزی منتشر خواهیم کرد.

طرز تهیه سه نوع چای لیمو برای لاغری

آیا می‌دانید که مصرفِ مرتب چای لیمو باعث کاهش وزن می‌شود؟ چای لیمو دارای فواید بسیار زیادی می‌باشد و اگر به‌عنوان بخشی از رژیم روزانه‌تان قرار بگیرد، می‌تواند وزن شما را نیز کاهش دهد. خب اکنون بیایید ببینیم که چگونه باید چای لیمو را تهیه…